Reklamní kalendáře a diáře

Díky reklamním kalendářům a diářům přinášíme zákazníkům společně s vámi radost, krásu a inspiraci, 365 dnů v roce. Jsme spolehlivým dodavatelem kvalitního zboží a promyšlených služeb s velkým počtem realizovaných zakázek. Co je pro jiné výzvou, je pro nás řemeslnou rutinou prověřenou léty zkušeností. 

INDIVIDUALIZACE KALENDÁŘŮ A DIÁŘŮ Z KATALOGOVÉ NABÍDKY

Atraktivní reklamní kalendáře nebo diáře s minimálními náklady získáte díky naší katalogové nabídce více jak 400 titulů, pro které můžete využít překvapivě širokou škálu reklamních služeb. Rádi šetříme váš čas i peníze!

Zvolte si sekci pro více informací:

reklamní kalendáře

reklamní diáře

online diářová skládačka

VÝROBA REKLAMNÍCH KALENDÁŘŮ A DIÁŘŮ NA ZAKÁZKU

Navrhneme a vyrobíme vám originální firemní kalendáře a diáře na základě vašich přání, podmínek a možností. Konzultujeme, navrhneme, naceníme, převezmeme odpovědnost za výsledek. To vše s dokonalou orientací jak v polygrafické, tak v marketingové oblasti.

výroba reklamních kalendářů a diářů na zakázku

 


Služby pro naše obchodní partnery

Klikněte pro více informací o službách, které poskytujeme našim obchodním partnerům ZDE

 

reklamní kalendáře

Reklamní kalendáře a diáře jako firemní dárek

Individualizace vybraného titulu z bohaté katalogové nabídky nebo kompletní výroba originálních produktů s kalendáriem pro reklamní účely. Jsme profesionály s více než dvacetiletou praxí jak v polygrafii, tak v marketingu zároveň. Nabízíme spolupráci v komplexu nejširších služeb, nejlepších cen a nejspolehlivějšího servisu. Kontaktujte nás již dnes a zeptejte se, co pro vás můžeme udělat.  

Své originální reklamní kalendáře sestavte s námi!

Spolehněte se na vysokou úroveň kvality našich kalendářů a diářů! Potřebné výrobní know-how jsme získali díky 21leté specializaci na výrobu kalendářů s vlastním redakčním a výrobním oddělením.

V případě zájmu o služby pro reklamní kalendáře a diáře nás můžete kontaktovat telefonicky: +420 222 245 591, e-mailem: obchod@helma365.eu, nebo prostřednictvím tohoto formuláře.

 


Další zajímavé články o reklamních kalendářích:

Tisk kalendářů od A až po spokojeného klienta

Vytvoření kalendáře - obyčejná nebo adrenalinová záležitost?

Výroba kalendářů na zakázku

Další krásné reklamní předměty vám dodá AVE DAY - Váš profesionál na dárkové předměty

Tato stránka využívá soubory cookies. Prohlížením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich užíváním.