Společenská odpovědnost pro nás neznamená jen dodržovat zákony a být férovým hráčem na trhu, ale i chovat se ohleduplně k životnímu prostředí a přispívat na rozvoj komunity, ve které působíme. Naše společnost se angažuje především ve společenské oblasti. Snažíme se pomoci těm, kteří to skutečně potřebují.

Kalendáře Helma pomáhají dětem a postiženým lidem

 

Charitativní kalendáře Děti malují pro Konto Bariéry

Finanční prostředky získané prodejem stolních kalendářů pro Konto Bariéry jsou poskytnuty Fondu vzdělání, který pomáhá hradit přímé náklady na studia zdravotně postiženým dětem a mládeži v síti základních a speciálních škol.
Prohlédněte si charitativní kalendář Děti malují pro Konto Bariéry 2024

Výrobky Helma jsou šetrné k životnímu prostředí

Logo FSC na našich kalendářích znamená záruku, že svým nákupem podporujete lesní hospodaření šetrné k přírodě a místním lidem.
Více o FSC najdete zde: www.czechfsc.cz

Vyrábíme z recyklovaného papíru

Nástěnné a stolní kalendáře s označením Green jsme vyrobili z recyklovaného papíru.
Aktutální nabídka kalendářů

Pomáháme dětem do škol s týmem Stil 365

Společně s týmem Stil 365 pomáháme těm, kterým život naložil víc než mohou unést. V rámci projektu „Pomáháme dětem do škol“ věnujeme školní vybavení dětem ze znevýhodněných rodin.
Více informací zde

Bylo nám ctí spolupracovat a podporovat v minulosti tyto významné projekty

Helma 365 se zúčastnila šachového mistrovství světa, které také sponzorovala

Zúčastnili jsme se šachového mistrovství světa družstev seniorů v kategorii 50+. Zároveň jsme se stali sponzorem šampionátu a vyhlašovatelem doprovodné soutěže o speciální cenu.

Více informací o World Senior Team Chess Championship najdete zde

charitativní kalendář

Kalendář ALL ABOUT SEA LIFE

Výtěžek z prodeje kalendářů „Naděje pro moře“ byl použit na ochranu mořského života v okolí východního Bornea, v indonéském regionu Berau.

Kalendář vznikl ve spolupráci s Mgr. Hana Svobodovou, www.morskezelvy.cz

Charitativní kalendář na podporu vzdělávání dětí z Čalantiky

Zakoupením kalendáře jste přispěli bangladéšským dětem z Čalantiky na vzdělání, jako jedinou reálnou šanci vykročit za hranice slumu a najít v životě uplatnění a práci, která v budoucnu uživí jejich rodiny.  

Kalendář vznikl ve spolupráci s ADRA, mezinárodní humanitární organizací, poskytující pomoc lidem v nouzi, www.calantika.cz, www.adra.cz

Kalendáře pro seniory

Kalendáře podporovaly různé akce a projekty určené českým důchodcům. Především se jednalo o systém vytváření slev a výhod pro tyto seniory. Celý projekt byl pod záštitou českého režiséra a herce Jana Kačera.

  


Klendář pro basketbalové kluby vozíčkářů

Výtěžek  kalendáře Český fotbal podporoval občanské sdružení „Liga za práva vozíčkářů“ a byl věnovaný na účet SK Hobit Brno, který patí mezi nejlepší české basketbalové kluby vozíčkářů. Projekt vznikl ve spolupráci s Českomoravským fotbalovým svazem a redakcí sportovního magazínu Hattrick.
Lize za práva vozíčkářů můžete přispět zde www.ligavozic.cz
 


 
 

Projekty realizované ve spolupráci s naší sesterskou slovenskou společností Helma 365 SK

Stolový kalendár DRŽÍME SPOLU spájal slovenské a české deti a ich rodiny v úsilí získať financie na kvalitnú a účinnú rehabilitáciu v medzinárodne známom ADELI Medical Centre v Piešťanoch. Autorkou kalendára bola fotografka Katarína Rogelová Husenicová, ktorá sa umeleckému fotografovaniu venuje už viac ako 20 rokov: "Je veľmi prirodzené pomáhať si navzájom a je jedno, akým spósobom, či finančne, doubrou radou alebo len dobrým nápadom. Ja som fotografka, tak pomáham cez fotografie. Je toto najmenej, čo móžem spravit."


SLOVENSKÉ SÚČASNÉ UMENIE

Nástenný charitatívny kalendár Nadácie ADELI obsahoval diela popredných slovenských súčasných autorov, ktorí sa úspešne prezentujú aj v zahraničí.

Ideálny reprezentatívny darček zo Slovenska.