MENU
Produkty

Diářová skládačka vám pomůže sestavit si vlastní rok v několika krocích

Kdo by nechtěl vidět do budoucnosti? Každý! Umožníme vám opravdové cestování v čase. Přeneste se o rok dopředu. Hned teď. Jediným kliknutím. A rozhodnete o tom, jak budou vypadat dny roku 2018 u vašich partnerů a zákazníků – s vašimi diáři.

Budou jejich dny v modré nadějné barvě, nebo podpoříte jejich tvořivost červenou barvou? Dopřejete jim poutko na tužku, či jim na reklamním listu připomenete Den otevřených dveří?

Seznamte se s diářovou skládačkou

Přemýšleli jsme, jak výběr toho ideálního diáře pro vás a pro vaše klienty ještě více zjednodušit. Hledali jsme způsob, jak co nejjednodušeji nabídnout všechny možnosti individualizace. Vyvinuli jsme diářovou skládačku.

Diářová skládačka vám pomůže sestavit si vlastní rok 2018 v několika jednoduchých krocích. Funguje to podobně, jako když si přes internet sestavujete například auto svých snů. Značka, model, karoserie, motor, vybavení, interiéry. Diářová skládačka je přehledná a intuitivní aplikace. V rychlém sledu vás provede nabídkou jednotlivých atributů, ze kterých se skládá diář nebo záznamník tak, aby maximálně vyhovoval vašim představám a potřebám. Vybrat si můžete:

 

 • typ šití desek (design)
 • materiál a barvu desek
 • formát ražby letopočtu na desky
 • obsah s různými typy kalendárií, nebo nedatovaný blok
 • rozměry diáře nebo bloku
 • ražbu loga či obrázku na desky
 • potisk předsádky
 • vklad reklamních listů
 • barevnou záložku, či záložku s logem
 • gumičku přes hřbet desek
 • barevné poutko na tužku či propisku
 • kapsičku na vnitřní straně desek
 • krabičku, nebo i vložení diáře a bloku do krabičky


Opravdu si vážíme vašeho času a proto jsme diářovou skládačku sestavili tak, aby celý proces netrval ani 5 minut. A aby to byla zábava.

Pro vaši lepší představivost jsme interaktivní zobrazení vybraných služeb a materiálů převedli do 3D rozměrů, a to nejen formát složeného diáře, ale i rozloženého. Máte tak před sebou dva prostorové obrázky, které věrně zachycují vaše volby. 

 

 

Nebaví vás klikat, abyste viděli všechny možnosti? Pak stačí zvolit druhou variantu konfigurace, kdy se vám v krocích budou zobrazovat všechny možné varianty a vy kliknete pouze na tu volbu, která se vám zamlouvá nejvíce.


Víme, že je pro vás důležitý rozpočet. Cenová kalkulace se automaticky zobrazuje vpravo po volbě bloku a zadání počtu kusů.

Hned pod cenovou kalkulací uvidíte navíc porovnání ceny pro jiné bloky a formáty diářů a záznamníků.
 

A abychom byli skutečným pomocníkem, vybrané porovnání se vám uloží zároveň i do samotné nabídky v pdf formátu. Ten vám pak poslouží například jako užitečný podklad pro prezentaci a schvalování návrhu u nadřízených, kolegů nebo společníků. Termín dodání hotových diářů a záznamníků jsou 4 - 8 týdnů od schválení podkladů, v závislosti na měsíci realizace.
Diářová skládačka funguje skvěle pro menší pracovní kolektivy a jejich klienty (od 200 ks diářů) i pro velké firmy se stovkami zaměstnanců.

 

Vyzkoušejte si to. Můžete hned tady a teď  > 

 

 


Další zajímavé články o výrobě firemních kalendářů:

Tisk kalendářů od A až po spokojeného klienta

Kalendáře s nápadem

Vytvoření kalendáře - obyčejná nebo adrenalinová záležitost?

Výroba kalendářů na zakázku

Copyright 2009-2018 © Helma365.eu, created by Bezlinka.cz + Clocan.cz