MENU
Produkty

Novinka ve firemních dárcích, kterou hned tak někdo dobře nezkopíruje!

Je léto, Vánoce jsou za rohem! Nejvyšší čas začít myslet na dárky pro obchodní partnery, pro kolegy a zákazníky, nemyslíte?

Máme v úmyslu ušetřit váš vzácný čas a nabídnout vám zajímavý nápad. Tím vám vlastně ušetříme čas dvakrát. Zaprvé přemýšlením, jakou novinku nabídnete svým váženým kontaktům a zadruhé zařizováním a realizací. Nejenže jsme to za vás vymysleli, my to za vás i vyrobíme, připravíme a zabalíme.

 

Dřevěné reklamní dárky

 

Zadání pro zajímavé firemní dárky

Úvodem bychom si - jen pro pořádek - shrnuli, jaké je naše zadání:

 

  • vymyslet a navrhnout firemní dárek, který bude originální a nezaměnitelný – ano, pořád nás to baví!

 

  • vyřešit podmínku dlouhověkosti a trvanlivosti – i rok je málo!

 

  • najít způsob, jak spojit tři základní funkce firemního dárku: estetiku, užitečnost a místečko pro šíření vašeho dobrého jména – a v tomto neděláme kompromisy!

 

  • nabídnout vám perfektní službu all inclusive tak, abyste s ničím neměli práci navíc – především si vážíme vašeho času a vaší důvěry!

 

  • a zároveň vám ponechat dostatek prostoru pro vaši vlastní invenci a vyjádření – protože nikdo nezná vašeho zákazníka lépe než vy a my to respektujeme!

 

V oblasti firemních dárků se pohybujeme už nějaký ten pátek a v žádném případě neusínáme na vavřínech. Každým rokem se snažíme překvapit něčím novým a zajímavým. Letos je to dřevěný obrazový nástěnný kalendář s vaší reklamou!

 

A teď ty nejlepší zprávy

  • Luxusní dřevěné obrazové nástěnné kalendáře s reklamními službami pro vás zajistíme již od 30 kusů.

 

  • Kalendář obsahuje spoustu prostoru pro vaši firemní individualizaci: lepenkovou laš s možností potisku, potištěnou samolepicí laš s vaší vlastní grafikou, visačku na režném provázku s předtištěným textem nebo prostorem pro vaše vlastní ruční věnování.

 

  • Fotografii vybíráte z naší nabídky nebo si obrazový motiv navrhnete sami, popř. s naší pomocí. Obraz se tiskne na dřevěnou překližku nebo bílý, strukturovaný Kapatex. Každý kus je originál!

 

  • V roce 2019 poslouží tento výjimečný firemní dárek jako kalendář a dlouhá léta pak jako obraz.

 

  • Obrazový kalendář na vaše přání zabalíme do kvalitního lepenkového obalu, který je vhodný i pro zasílání poštou.

 

 

Ještě pár technických detailů

Když skončí oslavy Nového roku 2020, rázem lze během minutky proměnit kalendář v obraz. Jak na to? Kalendárium i se spirálou stačí jednoduše odstřihnout nebo oříznout. Obraz se pak za již připevněný háček zavěsí na zeď, bez rámu.

 

Zaujala vás naše nabídka originálních firemních obrazových kalendářů? Kontaktujte nás, spolu vymyslíme jak na to, aby byl výsledek oslňující!

 

Zhlédněte videoprezentaci: Obrazy a obrazové kalendáře jako krásné dřevěné reklamní předměty

Po kliknutí na velkou šipku si můžete prezentaci prohlížet pomocí šipek, nebo nastavit v ozubeném kolečku vpravo dole "autoplay", popř. zobrazení na celou obrazovku:

 

 


Zajímavé články o výrobě firemních kalendářů:

Znáte 6 pravidel pro tvorbu kalendáře?

Tisk kalendářů od A až po spokojeného klienta

Vytvoření kalendáře - obyčejná nebo adrenalinová záležitost?

Výroba kalendářů na zakázku

Kalendáře s nápadem

Copyright 2009-2018 © Helma365.eu, created by Bezlinka.cz + Clocan.cz