Krásní lidé, kteří dělají náš svět lepším, si zaslouží krásné věci. Krása spočívá v jednoduché eleganci, neokázalé a přímočaré. V jasných barvách, jemném doteku a upřímnosti citů. Hledali jsme, jak bychom vám pomohli vyznat respekt a úctu k vašim milovaným. A našli jsme jedinečnou kolekci zápisníků. Až je budete předávat, říkáte tím i beze slov:

„Vím, že máš své sny, plány a tajemství. Nebojím se jich, protože jsem si jistý tím, co k tobě cítím.“ 

Jedinečný dárek opravdu od srdce

Mít někoho rád (nebo si někoho vážit), to s sebou nese i péči o ten vztah. A k péči patří respektování hranic – svých i toho druhého.

Je to schopnost vnímat jej jako člověka, který nás inspiruje a dělá nám společnost na stejné cestě, ale i jako člověka, kterému z toho, co pro nás znamená, nevznikají žádné dluhy ke splácení.

Je to schopnost být součástí, ale nezasahovat. Obdivovat, ale nepodmiňovat. Nabízet, ale nevyžadovat. Dát druhému prostor. Bez podmínky, aby jej vyplnil naším obsahem.

 

Jak prokázat respekt a vyznat lásku?

Nejlepší dárek, jaký můžeme věnovat, je prostor. Chtít prostor pro sebe neznamená, že jsem samotář, individualista či ignorant. Znamená to, že znám hodnotu času stráveného v kontaktu se sebou, abych mohl prožívat intenzivněji čas s ostatními. Někdo potřebuje prostor pro pohyb, někdo pro svůj hlas, jiný pro myšlenky. Jako se pohyb zaznamenává do svalové paměti a tóny do notové osnovy, tak se myšlenky zaznamenávají na papír. Tahy perem, které děláme, pomáhají naše touhy a sny propojit s jejich uskutečněním. Jsou mostem mezi abstrakcí a realitou.

 

Luxusní sady se zápisníkem

Netradiční dárkové sady jsou dokonalým dárkem pro někoho blízkého nebo i kolegu či obchodního partnera. V sadách naleznete nádherný linkovaný zápisník, který je doplněn o praktickou gumičku pro uzavření a další doplňky.

Dárkové sady obsahují

• Linkovaný zápisník

• Propiska

Dále obsahují (dle výběru sady)

• Multifunkční kapsa 

• Magnetické záložky 

• nebo Termohrnek 

LUXUSNÍ SADA OBSIDIAN BLACK

Klasická pánská elegance. S dokonale nažehlenými tvary a sametovým dotekem, tato sada zápisníku je ideální pro silnou a vyzrálou osobnost s nadhledem a přirozenou autoritou.
Sada Obsidian Black

LUXUSNÍ SADA POPPY RED

Červená barva je sexy, dráždivá a inspirativní. Přitahuje pozornost, podporuje tvořivost. Tato sada je ideální pro sebevědomé, dynamické lidi s jasným názorem a touhou vystoupit z davu. 
Sada Poppy Red

LUXUSNÍ SADA SKY BLUE

Potřebujete vítr do plachet? Volte zápisník v ikonické modré barvě svobody, naděje a odvahy. Objevte s ním doposud neprobádaná území svých možností. 
Sada Sky Blue

LUXUSNÍ SADA STAR LORD SET

Dopřejte si dokonalost v detailu i celku, v perfektní synchronizaci moderní elegance a kvalitního řemesla. Teprve v diskrétním prostředí zápisníku se rukopis stává autorským.
Sada Star Lord s termohrnkem


 

Navhrheme a vyrobíme i pro vás reklamní diáře a zápisníky jako vhodné firemní dárky, které firmu reprezentují 365 dnů v roce:

Reklamní diáře

 

Aktuální nabídka zápisníků pro váš #VzácnýČas:

tečkovaný zápisník | linkovaný zápisník | zápisník A6 | zápisník A5 |