MENU
Produkty

Na stůl patří desítka, na zeď zase dvanáctka

30. 06. 2016

 

Samozřejmě. Své zákazníky můžete s přehledem obdarovat nějakou dobrou lahvinkou…

To přece platí odjakživa, že tím, co teče, uděláte radost vždycky.

Tady s vámi táhneme za jeden špunt i my a souhlasíme. Jenže tak jako má každá láhev svoje dno, má zase obdarovávání zákazníků svůj jasný efekt. A ten je buď jednorázový a často krátkozraký (než to dopije a sklo jednou provždy skončí v koši), nebo dlouhodobý. Než obrátí všechny listy kalendáře, který od vás dostali jako dárek nebo poděkování.

Takže co je lepší? Dělat radost a reklamu celý rok, nebo jen pár hodin?

My v tom máme už dlouhé roky jasno. A věříme, že vy taky. Když už máte do reklamních dárků investovat peníze, tak ať jsou kvalitní, něco vydrží a klienti vás mají nějaký ten pátek (doslova) pěkně na očích. Ať si vás aktivně či pasivně užívají a připomínají celý rok. A tak vám z pozice lídra na trhu nabízíme reklamní a neklamné, stolní i nástěnné, barevné a sladěné, jiné a zábavné, vážné (a to vše jako fakt a vážně) kalendáře a diáře. Všeho druhu a všehochuti. Pro úzké i široké spektrum zákazníků. Pro jakýkoli obor a vkus. Za cenu vyšší i nižší – jak si přejete.

Díky našim mnohaletým výrobním i obchodním zkušenostem spolu vymyslíme kalendář, který nadchne, potěší, naučí i pobaví. Kalendář nebo diář, co pyšně ponese vaši značku a který vás bude propagovat sympatickým a nevtíravým způsobem. Nikoliv jen dnes, ale dalších 364 zítřků.

Když tyhle věci a myšlenky realizujeme, máme prostě kam sáhnout: pro nápad, fotky a informace. Děláme kalendáře s kvalitním potiskem, obalem a papírem. A propos, chcete umění, ženy nebo lva s tapírem? Mohli bychom vám tu o našich kalendářích napsat romány. Tak nějak ale tušíme, že byste si dřív, či později radši donesli tu desítku. A tak to zkrátíme na to nejdůležitější:

Kalendář jako reklamní dárek je prostě báječná věc, protože…

i ten nejbystřejší zákazník potřebuje občas trochu nakopnout, kdy a že má jeho drahá zrovna svátek,

každý váš zákazník chce mít na očích něco hezkého a originálního,

i ten nejkritičtější zákazník dobře ví, že nejlepší kalendář je ten, který dostal jako dárek,

i nejvíc ultra moderní technicky zdatný zákazník ví, že když dojde baterka v tabletu, je lepší si to zapsat do diáře než za uši.

Za těma ušima mějte teda radši vy. Zvlášť když řešíte svoji firemní propagaci z trochu dlouhodobého a funkčního hlediska.

Napište nám.

Ptejte se.

Poraďte se s námi.

Chtějte víc, než mají jiní.

Zapomeňte na všední kalendáře, umíme toho dost.

 


Zajímavý pohled na tisk kalendářů - Příběh tisku kalendářů v čase a prostoru

Další zajímavé články o výrobě firemních kalendářů:

Tisk kalendářů od A až po spokojeného klienta

Kalendáře s nápadem

Vytvoření kalendáře - obyčejná nebo adrenalinová záležitost?

Výroba kalendářů na zakázku

Copyright 2009-2018 © Helma365.eu, created by Bezlinka.cz + Clocan.cz