MENU
Produkty

Krátký seznam našich tipů pro podzimní nákupy

Podzim je obdobím, kdy se to s organizací času a vším, co s tím souvisí bereme hodně vážně. Rodiče i děti prožívají kulturní šok při přechodu z prázdninového režimu na školní, všechno je najednou na minuty, na nervy a náročné.

 

I ten, kdo se zarytě brání plánování a rozvrhům, je najednou nucen udělat si ve věcech pořádek. A ten, kdo si, naopak, řád a režim užívá víc než přehršle volného času, je ve svém živlu. Papírnictví se touto dobou plní zákazníkmi, kteří vědí, co potřebují: mít přehled přesně podle svých představ.

 

Pro ty pořádné, i pro ty pohodlnější, pro rodiče, pro žáky, pro zaměstnance i zaměstnavatele máme připravené široké portfolio produktů s kalendáriem i nedatované výrobky.

 

A protože času je málo, sestavili jsme pro vás užitečný seznam několika novinek a také našich osobních tipů na konkrétní výrobky.  

 

Motivační Deník 365 START

Nový Deník 365 START v sobě spojil to nejlepší z diářů, poznámkových bloků a plánovačů . Díky svému obsahu nabízí všestranné variabilní použití, nesvazuje svého majitele sedmi dny v týdnu, ale inspiruje a motivuje.

Deník je zhotoven z materiálu na bázi zušlechtěného papíru s jemnou strukturou, je doplněn 4 archy samolepek, ročními přehledy až do roku 2020, měsíčním plánováním do června 2019, indexem, poutkem pro tužku, praktickou gumičku pro uzavření deníku, dvěmi kapsičkami a záložkami, prvky pro snadné online sdílení obsahu.

Prodej Deníku 365 podporujeme v tištěných médiích a propagací na sociálních sítích.

 

Motivací k nákupu jsou pro vaše zákazníky i celoroční soutěže a online tipy na www.365start.cz.

 

Zápisníky 365 pro vzácný čas

O každé kolekci přemýšlíme. Do detailů. Plánování dne, stanovení a kontrola cílů, zachycení myšlenek, zapsání bodů z jednání, vytváření seznamů, všechny důležité informace, doplňky, vychytávky. Nejen forma, ale především obsah je pro nás důležitý.

 

Pět řad zápisníků obsahuje oproti standardním zápisníkům čtyři archy samolepek, roční kalendárium do roku 2020, tečkovaný či prázdný layout stran, zadní kapsičku, online tipy pro motivaci a celoroční soutěže pro vaše zákazníky na www.vzacnycas.cz. Zákazníci mohou vybírat z různých materiálů koženkových desek, zvolit si desky FLIP s možností dokoupit vlastní obsah, zápisníky s poutkem na propisku, či s gumičkou přes desky. Odkaz na zápisníky 365 zde.

 

 

Kalendář, co vám zazpívá

 

Nemá každý to štěstí bydlet v nedotčené přírodě uprostřed lesa. Proto přírodu neseme do domácností! Nádherné obrázky pro potěchu zraku a k tomu opravdový zpěv ptáčků, jako na lesní mýtince.

 

To je náš zpívající nástěnný kalendář - obsahuje QR kódy, které spustí na chytrém telefonu zpěv ptáčka z obrázku.

 

Podívejte se na ukázky nástěnného kalendáře Zpěvní ptáci.

 

Nepraktický kalendář

Vtip, nápad a odvaha objasnit některé vulgarismy či politicky nekorektní výrazy v loňském kalendáři vzbudily velký zájem. Ani letos se z kalendáře nedozvíte, kolikátého je, ani v něm nenajdete jedinou číslici, protože tentokrát cílí na skupiny dyskalkuliků, dysnumeriků, dysgeometriků a spousty dalších dys., prostě všech numerofóbů. Odkaz na stolní Nepraktický kalendář.

 

 

 

Diáře, online a reklamní služby

Ne deset, ani dvacet, ale 278 titulů diářů je opět doplněno službou online diářové skládačky, která umožňuje si vyzkoušet různé varianty a kombinace reklamních služeb a vybrat si ten návrh firemního diáře, který bude originální a za minimální náklady.

 

I v tomto roce máme pro vaše firemní zákazníky připravenou jedinečnou nabídku reklamních diářů, bloků a zápisníků, které lze individualizovat již na deskách – přes celou jejich plochu. Podívejte se na srovnání.

 

 

Celkově máme v nabídce více jak 600 titulů. Tomu už se říká výběr!

Listujte našim šelmáckým katalogem na webu nebo na vašem stole.

Uvidíte, že z něj neodtrhnete zrak!

 

Tým z Helma 365

 


Zajímavé články o výrobě firemních kalendářů:

Tisk kalendářů od A až po spokojeného klienta

Kalendáře s nápadem

Vytvoření kalendáře - obyčejná nebo adrenalinová záležitost?

Výroba kalendářů na zakázku

Copyright 2009-2018 © Helma365.eu, created by Bezlinka.cz + Clocan.cz