MENU
Produkty

I my máme novoroční předsevzetí. Zase vás chceme inspirovat

Zase vás chceme inspirovat

Má to ten kalendář s námi ale život. Jen co si ho pořídíme, aby nám dělal věrnou společnost po celý rok, už musí ty dvě ladné štíhlé jedničky držet tíhu našich neochvějných novoročních předsevzetí. A to se v tom novém roce ještě ani nerozkoukaly…

Kalendáře se v mnoha domácnostech stávají jakousi startovací metou, novou kapitolou s nulami na stopkách. První leden je něco jako výstřel ze startovací pistole. Takže zatímco jeden v klidu vyspává silvestrovskou kocovinu a druhý už se těší na slavnostní svíčkovou, ten třetí si ji musí odpustit. Do kolonky v kalendáři si totiž zrovna píše svoji nenasytnou hmotnost. A chce s ní zatočit!  Vstávat a cvičit. Kouření zakázáno. Kila dolů.

Jak jste na tom letos vy? Jaké novoroční předsevzetí máte?

Věčná předsevzetí, nebo konečně splněná přání?

Existují stará známá novoroční předsevzetí, která, a to si přiznejme, mají život jepičí. V těch lepších případech vydrží do února nebo března, v nejhorších scénářích se nedožijí ani Tří králů. Opakují se rok co rok, za každých dalších 365 dnů je odložené vytahujeme z kapsy zas.

 

Ale naštěstí je tu ještě jeden typ novoročních předsevzetí. To jsou ta krásná a nadějná, co mají povahu vytoužených snů a přání. Ta, která si plníme a běžíme za nimi s energií anglického plnokrevníka. Tahle novoroční předsevzetí jsou o vzdělávání, poznávání, přátelství, cestování, o zážitcích. Může to být třeba studium v zahraničí. Umění. Je to rozhodnutí, že každý měsíc navštívíte nějaké nové místo, taky chuť poznávat nové lidi. Chcete něco nového objevit…

Najděte pro své zážitky inspiraci třeba v našich kalendářích. Když už je máte doma, když už si do nich píšete své poznámky, nechte je, ať vás den co den, rok co rok motivují. Protože to ony umí skvěle.

Rok splněných přání a vytrvalé mysli Vám přeje Helma 365.

 


Kam dále?

Zajímavý pohled na tisk kalendářů - Příběh tisku kalendářů v čase a prostoru

Další zajímavé články o výrobě firemních kalendářů:

Tisk kalendářů od A až po spokojeného klienta

Kalendáře s nápadem

Vytvoření kalendáře - obyčejná nebo adrenalinová záležitost?

Výroba kalendářů na zakázku

Copyright 2009-2018 © Helma365.eu, created by Bezlinka.cz + Clocan.cz