MENU
Produkty

Fantazie na zdi, aneb krásné věci na očích déle než 365 dnů

Fantazie na zdi 

Jak důležité jsou detaily? Moc. Psychologové říkají, že abychom se v nějakém prostoru cítili dobře, abychom se do něj rádi vraceli a abychom v něm rádi trávili čas, pomůže vytvořit si v něm zákoutí, které v nás spolehlivě vyvolají pozitivní pocity, spokojenost a harmonii.

Jak nabídnout smyslům příjemné vjemy?

Umístěte do prostoru aromalampu s oblíbenou vůní, pusťte si příjemnou hudbu, zařiďte prostor pohodlným nábytkem, dopřejte si něco chutného k pití nebo jídlu. A postarejte se o to, aby se bylo na co dívat.

 

Krásné věci stále na očích

Pohled z okna, do plápolajícího ohně, na rybičky plavající v akváriu nebo na krásný obraz na zdi. Soustředěné dívání se na hezkou věc má ozdravnou, meditativní funkci. Uklidňuje, odbourává stres, pomáhá regenerovat duševní síly, utřídit si myšlenky, najít řešení problému. Přenese nás na chvíli z reality do meziprostoru snění a zamyšlení a pomůže nám znovu najít rovnováhu nebo novou inspiraci.

Z obyčejného času tvoří čas vzácný. Z obyčejného prostoru tvoří prostor vzácný.

Rok 2019 může i na vaši zeď nakreslit úplně nové příběhy. Představujeme vám dřevěné obrazy s oddělitelným kalendáriem. V roce 2019 vám poslouží jako kalendář a dlouhá léta pak jako obraz, který tiskneme na kvalitní, broušenou březovou překližku. Fotografie jsou na ní jako živé, barvy nádherně vyniknou a čas jí neublíží. 

Zařídit si krb nebo starat se o rybičky, to chce práci, čas i peníze. Výhled z okna také nemáme vždy pod kontrolou. Ale co si pověsíme na zeď, to dokážeme ovlivnit rychle, s citem a za rozumné peníze.

 

Jak to udělat krok za krokem?

Vyberete si z nabídky našich dřevěných obrazů. Pro sebe domů, do kanceláře nebo třeba jako vánoční dárek pro někoho blízkého. Motivy jsme po náročném výběru volili tak, aby se hodily do každého interiéru. Na své si přijdou romantické duše, milovníci umění či zasnění cestovatelé. Když skončí oslavy Nového roku 2020, kalendárium i se spirálou jednoduše odstřihnete nebo oříznete. Obraz pověsíte na stěnu, bez rámu.

 

Díky jedinečnosti každého dřevěného podkladu je každý kus luxusního dřevěného obrazového kalendáře originál. Stejně jako váš vzácný prostor a váš vzácný čas.

 

 


Individualizace obrazových kalendářů pro dárkové předměty

 

Zajímavé články o výrobě firemních kalendářů:

Znáte 6 pravidel pro tvorbu kalendáře?

Tisk kalendářů od A až po spokojeného klienta

Vytvoření kalendáře - obyčejná nebo adrenalinová záležitost?

Výroba kalendářů na zakázku

Kalendáře s nápadem

Copyright 2009-2018 © Helma365.eu, created by Bezlinka.cz + Clocan.cz