MENU
Produkty

Tiskařská a knihařská práce je kouzelná!

Byl obyčejný pracovní den a my jsme byli na exkurzi v tiskárně. V naší vlastní tiskárně WEST. A věřte, že pro mnohé z nás to byl zážitek i přesto, že kalendáře a diáře jsou naším každodenním chlebem. Na kvalitních službách tiskárny a knihárny jsme přímo životně závislí. Bez těchto dvou výrobních článků by zkrátka žádných "365 krásných dní se spirálou" být nemohlo.

Tiskařská a knihařská práce je kouzelná! Spojuje totiž svět starých, dobrých sítotisků se světem moderních digitálních technologií.

Dva světy v jednom

Místnost se sítotiskem nás ohromila svou „barvitou vůní“. K našemu překvapení stará dobrá technologie ručního nanášení barvy stále žije a s úspěchem doplňuje moderní tiskařské stroje s digitálním tiskem. Náš největší obdiv ale sklidilo nejmodernější digitální zařízení od firmy Minolta. Možnosti těchto strojů jsou téměř nevyčerpatelné, omezené snad jenom našimi nápady. Chcete přítisk na kalendáře, na sklo, dřevo, či kachličky? Žádný problém!

Knihařina věda je

Knihařina věda je V halách knihařů jsme kromě nespočtu strojů, materiálů a komponentů viděli i knihaře při práci, konkrétně při kompletaci jednoho druhu sešívaných koženkových desek. A nečekejte žádné jednoduché nalepení proužku na desky! Měření, řezání a poctivé skládání několika dílů materiálů s neuvěřitelnou přesností k sobě tak, aby desky diáře působily velmi jednoduše, kompaktně a příjemně, je opravdu vyšší dívčí. Za krásnými a jednoduchými věcmi se skrývá um a zručnost knihařů, promyšlený proces a neuvěřitelná práce.

 

    

WEST Servis, provoz Sedlčany - kompletní polygrafické služby

Nabízí kompletní polygrafický servis od poradenství, po návrhu výrobku, tisku, výroby vzorečku, výroby, skladování a logistiky. Ve vlastních výrobních prostorech v Sedlčanech provádí tisk, kašírování, výrobu firemních šanonů a diářů, kalendářů a různé typy vazeb. Na přání zákazníků vyrobí šanony, diáře, kalendáře, bloky, brožury, vzorkovníky, obaly na výrobky, reklamní tašky apod.

WEST Servis

 


Další zajímavé články o výrobě firemních kalendářů:

Tisk kalendářů od A až po spokojeného klienta

Kalendáře s nápadem

Vytvoření kalendáře - obyčejná nebo adrenalinová záležitost?

Výroba kalendářů na zakázku

Copyright 2009-2018 © Helma365.eu, created by Bezlinka.cz + Clocan.cz