MENU
Produkty

Blog: "Reklamní předměty"

Opravdovými pány svého času? Beze všeho a hned!

30.3.2018

Jste firma a plánujete pro své zaměstnance, zákazníky či firemní partnery letos připravit nějaký zajímavý dárek? Jste reklamní agentura a chybí vám v nabídce reklamních předmětů hezký a užitečný předmět s inspirujícím příběhem? Tady je řešení!

Číst více

Na stůl patří desítka, na zeď zase dvanáctka

14.7.2016

Spolu vymyslíme kalendář, který nadchne, potěší, naučí i pobaví. Kalendář nebo diář, co pyšně ponese vaši značku a který vás bude propagovat sympatickým a nevtíravým způsobem.
Nikoliv jen dnes, ale dalších 364 zítřků.

30.06.2016

Číst více

TIP: Desky, které znamenají Váš svět

20.8.2015

Na deskách diáře, bloku nebo denního záznamníku už nemusíte promlouvat pouze prostřednictvím barev, loga a letopočtu. Zaberte si celou plochu desek. Nespokojujte se s málem, když můžete využít 100% prostoru.

Číst více

Vytvoření kalendáře - obyčejná nebo adrenalinová záležitost?

13.10.2014

Tak to je alchymie, pánové a dámy. Musíte umět „zknihařit“ na sklad právě takové množství výrobků, které od vás zaručeně vaši zákazníci koupí. Jak umíte řídit skladové zásoby a jaké máte znalosti, jak umíte číst v křišťálové kouli, tak úspěšným v tomto velice riskantním byznysu jste. A to, jestli jste úspěšnými byli, se často dozvíte až dva roky od prvního momentu, co jste na kolekci produktů s kalendáriem daného roku začali pracovat.

Číst více

Copyright 2009-2018 © Helma365.eu, created by Bezlinka.cz + Clocan.cz