Digitální době navzdory! Papírové kalendáře a diáře získávají stále více na kráse, výjimečnosti, normálnosti a opravdovosti. Jako společnost se vracíme po svých stopách zpátky k přirozenosti. Po té cestě se prostě lépe kráčí s papírem a tužkou, ne s displejem a nabíječkou.

 

Tradiční kalendáře a diáře mají šarm a eleganci, místo věčné naháněčky s časem přinášejí prostor pro osobní vyjádření. Nebliká z nich žádné upozornění na téměř vybitou baterii. Ani vaší, ani chytrého zařízení. Jakoby mimoděk šeptají: Čas vám nikam neuteče, natáhněte si nohy, uvařte si čaj a v klidu si promyslete, čím chcete naplnit své dny. 

 

Nejsem datel, abych ťukal 

Papírový diář je opět in. Tablet je z módy, notebook moc velký, telefon zas malý... Ale takový krásný papírový diář - je veliký přesně jak potřebujeme a je ideální pro zapsání krátkých heslovitých poznámek i dlouhých květnatých myšlenek. Pište klidně kresbami i v šifrách, ve kterých se nikdo jiný nevyzná.

Má něco, co digitální diář nikdy mít nemůže. 

Papírový diář nemyslí za vás, ale na vás. 

Uvolnit tělo, uvolnit mysl

K restartu v průběhu náročného dne nepotřebujeme hodiny, stačí si vyčlenit pár vteřin, třeba jednou za hodinu nebo v intervalu, který vyhovuje našemu pracovnímu rytmu. Během chvíle zklidníme tělo, zavřeme oči, uvolníme napjaté svaly, opakovaně se zhluboka nadechneme a zaměříme se na nějakou uklidňující představu.

Výbornou inspirací pro takové uklidňující představy jsou nástěnné kalendáře. Krásné fotografie přírody či umění jsou impulsem k bleskovému odpočinku: stačí se podívat a vydat se na svou cestu fantazií uprostřed pracovního chaosu. 

 

Předměty opravdu osobní spotřeby

Kalendáře a diáře jsou stále oblíbené jako dárky s přidanou hodnotou. Kolik hodnot tedy lze přidat? Počítejte s námi. Kalendáře a diáře mají…

1. praktickou funkci: kalendárium a prostor pro zaznamenávání poznámek 

2. estetickou hodnotu: zkrášlují prostor, mají graficky propracovaný obsah i obal

3. informační váhu: přinášejí užitečné informace, upozorňují na důležitá fakta

4. prostor pro personifikaci a individualizaci: formou písma nebo obrazu můžete u různých produktů přizpůsobit obal i obsah na tělo 

5. častokrát i charitativní či osvětový přesah: některé tituly jsou propojené s charitativními aktivitami a upozorňují na důležitá společenská témata

 


 

Kalendáře a diáře jsou zkrátka osobní předměty. Rádi se na ně díváme, hledáme v nich inspiraci a krásu, zaznamenáváme si do nich své nápady, plány a hezké chvilky. Podívejte se na kolekci našich produktů s kalendáriem pro rok 2025.

Teď je ten správný čas pořídit si papírový plánovač, vybrat si ze široké nabídky podle svého vkusu a mít po ruce pomocníka, když dojde na to, abyste si zapsali první důležitý termín příštího roku.

 


 

Navhrheme a vyrobíme i pro vás reklamní diáře a zápisníky jako vhodné firemní dárky, které firmu reprezentují 365 dnů v roce:

Reklamní diáře

 

Aktuální nabídka zápisníků pro váš #VzácnýČas:

tečkovaný zápisník | linkovaný zápisník | zápisník A6 | zápisník A5 |