Aktuálně: Máte pocit, že víte přesně, kam by se nabídnutá pomoc v podobě darování školních aktovek, batohů a dalších pomůcek hodila? Podělte se o své tipy, předejte výzvu dále! 
Oslovujeme školy, školky a další zařízení, které mají v přímé péči potřebné děti a dokážou nejlépe posoudit, jaká pomoc a komu má jaký smysl. Naše školní potřeby pak putují bez okliky přímo na místo určení.
Více informací o aktuální výzvě zde.Pomáháme těm, kterým život naložil víc než mohou unést.

Za každou prodanou aktovku nebo batoh přispíváme na projekt „Pomáháme dětem do škol“, v rámci kterého věnujeme školní vybavení dětem ze znevýhodněných rodin.

pomáháme dětem do škol


Poděkování z Charity Kroměříž

"Vážená paní Zelinková, jménem Charity Kroměříž jsem chtěla poděkovat za Váš přístup k naší spěchající objednávce. Vím, že jste všichni pracovali pod velkým časovým tlakem a díky skvělé spolupráci s Vámi se vše podařilo uskutečnit v termínu.

Zásluhou Vašeho přístupu k našemu požadavku na rychlé vykrytí objednávky bylo možné nachystat aktovky, batohy a příslušenství v požadovaném čase.

Ještě jednou moc děkujeme za Váš přístup a ochotu řešit naše požadavky bez ohledu na to zda je pracovní den nebo víkend a díky skvělé spolupráci s Vámi a vedoucí prodejny jsme vše zvládli.

V tuto chvíli Vám mohu s radostí sdělit, že všechny školní batohy s vybavením jsou vydány (80 setů). Jedna maminka zaslala i fotografii. Jako poděkování Vám ji přikládám, abyste viděla, že opravdu Vaše aktovky dělaly velkou radost. Je mi líto, že jste nemohla být při vydávání školních potřeb, byly to krásné a dojemné chvíle."

Mgr. Anna Valachová, DiS.
ředitelka Charity Kroměříž​