S reklamními předměty je to zvláštní. Jsou zdarma, předpokládali byste, že si jich lidé moc neváží. Ale když je možnost nějaký dostat, odmítne málokdo. Reklamní předměty jsou bohužel často i na okraji zájmu samotného zadavatele, značky, která se jejich prostřednictvím prezentuje. Výběr a rozhodování ohledně reklamních předmětů není žádným prestižním procesem, který by byl kreativně uspokojivý, celý nákup se často odehrává na úrovni výběru šablon z katalogu a hlavním kritériem je cena a dodací lhůta.

A to je škoda

Málokterý nástroj marketingové komunikace je totiž tak tvárný a individualizovatelný jako reklamní předmět – pokud se zvolí správná kategorie.

 

Kalendáře a diáře jsou správné kategorie pro reklamní předměty

• Reklamní předmět, co je aktuální 365 dnů. Nebo 720. Nebo vlastně jak dlouho chcete

• Kalendář je neustále na očích, po ruce, k dispozici

• Nabízí neomezený prostor pro komunikaci jakékoliv přímého či nepřímého sdělení

• Variabilita kalendáře nebo diáře jako reklamního předmětu je bezkonkurenční

• U 99% reklamních výrobků lze individualizovat pouze obsah. U kalendářů a diářů i formu!

Máme být konkrétnější?

Do kalendáře se vejde všechno - nápad, spousta textu, užitečná data, prostor pro uživatele, obrázky, rady a nápovědy, selfpromo dle potřeby. Má dlouhou trvanlivost, která dle hodnoty obsahu vůbec nemusí končit Silvestrem. 

Kdo se snaží najít inspiraci pro reklamní kalendář "na kreativní způsob," může zkusit následující: sesbírejte všechny aktuální prvky firemní identity a dejte je před sebe na stůl. Hledejte souvislost s časem - určitě něco najdete, je to totiž oblíbený argument firemní kvality. Reprezentuje tradici, vývoj, postup, inovace, úspěchy, transformace, akvizice a podobně. Až tu myšlenku najdete, zkuste si představit, jak byste ji demonstrovali pomocí kalendářových parametrů.

 

 

Příběh v čase a prostoru

Ze všech reklamních předmětů vám jedině reklamní kalendáře umožní působit na své spotřebitele 365 dnů v roce. Máte celý jeden rok na to, abyste je vtáhli do děje. Hry, napětí, postupné dávkování, humor, recese, příběh, participace, interaktivita, přiložené 3D prvky, pravidla, vášeň, poezie, vývoj, dobrodružství, fantazie...

Využijte cokoliv, ale udržte pozornost.

 

Možnosti jsou neomezené.

 


Zvolte si sekci pro více informací:

reklamní kalendáře

reklamní diáře

online diářová skládačka

výroba reklamních kalendářů a diářů na zakázku

 


Další zajímavé články o tisku kalendářů:

Tisk kalendářů od A až po spokojeného klienta

Vytvoření kalendáře - obyčejná nebo adrenalinová záležitost?

Výroba kalendářů na zakázku