Jste firma a plánujete pro své zaměstnance, zákazníky či firemní partnery letos připravit nějaký zajímavý dárek?

Jste reklamní agentura a chybí vám v nabídce reklamních předmětů hezký a užitečný předmět s inspirujícím příběhem?

Tady je řešení!

 

Darujte svobodu

Neobyčejný diář, který nesvazuje, ale nechává prostor. Proč si myslíme, že se bude líbit? Protože někomu se rozdělení roku do 365 dnů nemusí hodit, někomu se může zdát příliš svazující. Ne všichni pracují dle vzorce 5+2, ne všichni mají 8,5 hodinový čas. Je spousta lidí, kteří zkrátka mají dny dlouhé jinak, než 24 hodin. Pracují na služby, sezónně nebo na volné noze a jejich vnímání i spotřeba času jsou individuální. Klasický kalendář jim pak dává příliš prostoru ve dnech, kdy nepotřebují žádný a málo prostoru ve dnech, kdy jej, naopak, potřebují víc.

 

Předělávat klasický kalendář? Těžko, složitě, chaoticky. A diář je od toho, aby držel řád, ne podporoval chaos. Řešení? Nedatovaný Zápisník 365 z kolekce Helma365! Ideální nejen pro lidi, kteří potřebují rok začínat v květnu nebo týden ve středu, ale i pro firmy jako firemní dárek. Nedatovaný Zápisník 365 je nejlepším společníkem pro ty, kdo chtějí a mohou být opravdovými pány svého času. Kteří potřebují, aby čas pracoval pro ně a ne naopak. Kteří milují svobodu a nevejdou se do tabulek.

 

Další výhody a důvody, proč si pořídit Zápisník 365 klidně již od jednoho kusu nebo po desítkách, stovkách, či tisících pro zaměstnance, partnery a zákazníky?

 

• Obsahují 4 archy samolepek, které lze použít k vlastnímu vytvoření záložek a rozvržení obsahu bloku, k vytváření seznamů a nadpisů stran, ke zvýraznění jednotlivých bodů zápisu, pro odkazy na další strany

 

• Součástí zápisníku je blok s tečkovanými stranami pro náčrt grafů a skic, k psaní poznámek, apod.

 

• Mají očíslované strany a praktický index (obsah) pro přehled v projektech a poznámkách

 

• Jste zvyklí na online sdílení? Výborně! Speciální značky na každé stránce pomáhají obsah digitálně ukládat.

 

Tip navíc!

Nedatovaný Zápisník 365 s krásnými deskami FLIP má jednu obrovskou výhodu. Kdo si jej oblíbí, nemusí se ho vzdávat jen proto, že končí kalendářní rok! Stačí si dokoupit nedatovaný obsah a dál si užívat největší devízu tohoto zápisníku: možnost kombinovat zápisky a poznámky s denním plánováním, bez ohledu na to, kolik prostoru je k tomu potřeba. Zápisník 365 ten prostor má!


Zajímavé? Inspirující? My víme! A co dál?

Stačí se podívat na příklady použití, tipy pro motivaci a celoroční soutěže na www.vzacnycas.cz. Na této stránce je vše potřebné, včetně možnosti si Zápisník 365 objednat a zakoupit. V jakémkoliv množství.

 

 


Zápisníky 365 pro Váš #VzácnýČas

 

Zajímavé články o výrobě firemních kalendářů:

Znáte 6 pravidel pro tvorbu kalendáře?

Tisk kalendářů od A až po spokojeného klienta

Vytvoření kalendáře - obyčejná nebo adrenalinová záležitost?

Výroba kalendářů na zakázku

Kalendáře s nápadem