Jak zabavit děti a probudit v nich tvořivost? Pomocí našich nových 3D skládacích omalovánek z tvrdého papíru. Orel a sova, princezna a kočár, letadlo či auto, to jsou jen některá z témat kreativních setů v naší nabídce. Vybírat můžete z celé řady barevných a hravých motivů hraček, zvířátek, pohádek či vánočních ozdob na stromeček.

 

Koncept 3D skládacích omalovánek z papíru rozvíjí dětskou představivost, zručnost, prostorové vnímání a fantazii. Nechte děti, ať si omalovánky vymalují dle vlastních představ, seskládají podle jednoduchého návodu a umístí na výstavu tam, kde jim i celé rodině bude jejich výtvor dělat radost.

 

Bez použití lepidla a nůžek jsou 3D omalovánky vhodné již pro děti od čtyř let. S tvrdým papírem se výborně manipuluje a zároveň vám dílo i něco vydrží – vystavené na poličce či pověšené ze stropu.

Návod na sestavení 3D modelu: http://3domalovanky.cz

 

3D skládací omalovánky podporují fantazii a žijí svým životem, ale mají navíc ještě jeden obrovský bonus. A to je radost z tvorby. Ve světě je tento princip známý jako IKEA efekt a jeho podstatou je, že si víc vážíme věcí, které jsme vyrobili nebo sestavili sami.

 

3D skládací omalovánky jsou pro děti výzvou i odměnou. Jsou výborným kompromisem mezi dostatečnou námahou a hrdostí na výsledek. Baví a  neodradí náročností skládání. U dětí podporují samostatnost i kompetence začít a dokončit svůj vlastní projekt.
 


Zajímavé články o výrobě firemních kalendářů:

Tisk kalendářů od A až po spokojeného klienta

Kalendáře s nápadem

Vytvoření kalendáře - obyčejná nebo adrenalinová záležitost?

Výroba kalendářů na zakázku