Stolní kalendáře vnímáme jako své společníky pro náš pracovní i volný čas. Prohlédněte si naše novinky z kolekce na rok 2023, protože kdo je inspirován, bývá kreativnější, efektivnější a optimističtější!

Z naší již 28. kolekce vybírala nové tituly Magdaléna Straková, šéfredaktorka Helma 365. Přejeme vám příjemné čtení!

Kalendář Koktejly

Co to bude? Klasický koktejl nebo něco speciálního? Podívejte se, s jakými drinky a trendy se můžete setkat v restauraci, na plážovém lehátku, v klubu či v baru s přáteli po lyžování. Koktejly jsou umělecká díla ve skleničce. Působí hned na několik smyslů, potěší zrak, čich i chuť. Chcete si dopřát podobný drink i v pohodlí domova a nevíte, jak na to? Nelámejte si hlavu a sáhněte po našem stolním kalendáři. Všechno potřebné tam najdete.

Stolní kalendář Koktejly

 

Kalendář U vody...

Čas plyne jako voda. Než vám uplave něco podstatného, raději si to zapište do kalendáře. Obálka oblíbeného stolního kalendáře se nám mimořádně líbí. Hraje všemi barvami modré, zelené a tyrkysové - a toho života, který se schovává pod hladinou i nad hladinou našich potoků, řek, tůněk, jezer a rybníků. Ještě bychom rádi zdůraznili, že v kalendáři nejsou fotografie, nýbrž vodografie. To, co vidíte na konci, nejsou tři tečky, ale tři kapky...

Stolní kalendář U vody...

 

Kalendář Kočky

Přejete si kalendář plný koček? Že mňau? Byla to honička, ale sestavili jsme pro vás skutečně unikátní stolní kalendář, ve kterém na každý týden v roce připadá jiné kočičí plemeno. Od těch nejpopulárnějších až po skutečné sběratelské kousky. Mainská mývalí, norská lesní, birma, ragdoll, britská modrá či perská, lykoi, chausie, ukrajinský levkoj, korat nebo selkirkrex. Možná je všechny ani neznáte!

Z pestrých fotografií můžete obdivovat ladnost, pružnost, vznešenost, eleganci a při troše představivosti také neslyšný krok 53 kočičích plemen od výmyslu světa.

Stolní kalendář Kočky

 

Motivační kalendář s citáty

Jak dlouho už čekáte na múzu? Než si k vám najde cestu, načerpejte hnací sílu pro své myšlenky v našem stolním motivačním kalendáři s citáty. Získejte inspiraci, která bude vždycky po ruce! Někdy stačí slovo, někdy asociace, mnoho bariér lze lehce odstranit správně formulovanou myšlenkou. Inspirativní citáty vlévají novou krev do žil i vhánějí vítr do plachet. Motivační kalendář je jako zdravý energetický nápoj. Dávkujte před sportovním výkonem, důležitou pracovní schůzkou nebo ráno místo kávy.  Pak si užijte příliv energie, která vydrží!

Stolní Motivační kalendář s citáty

 

Antistresový pracovní kalendář

Na co máte chuť a náladu? Na dlouhé hluboké soustředění nebo na krátké barevné zpestření? Dovolte nám nabídnout vám prostor pro utřídění myšlenek i probuzení kreativního potenciálu. Odpočatí jsme šťastnější a produktivnější. Kdo tvoří, prožívá pocity vděčnosti a duchovního naplnění. Odkud se tvořivost bere? A jak jí v životě udělat více prostoru? V antistresovém pracovním kalendáři máme nově kromě omalovánek (nejen) pro dospělé třeba sudoku či hlavolamy. Udělejte si přestávku dřív, než ji váš mozek udělá za vás. Chvilku odpočinku si zaslouží každý!

Stolní Antistresový pracovní kalendář

 


Zajímavé články o tisku kalendářů:

Znáte 6 pravidel pro tvorbu kalendáře?

Tisk kalendářů od A až po spokojeného klienta

Vytvoření kalendáře - obyčejná nebo adrenalinová záležitost?

Výroba kalendářů na zakázku

Kalendáře s nápadem

 

Kontaktujte nás již dnes a zeptejte se, co můžeme udělat pro vaše atraktivní firemní kalendáře:
+420 284 842 186, e-mailem: obchod@helma365.eu.