Stolní kalendář je víc než jen prostor pro plánování a soubor hezkých obrázků se jmény a daty. Stolní kalendář je kolega, na kterého se můžeme obrátit, když nám práce začíná přerůstat přes hlavu. Krásný obrázek města, přírody, jídla nebo třeba aut vás přenese do jiného světa a umožní na chvíli vypnout. Restartujte svoji pozornost a získejte inspiraci, protože váš pracovní den pak bude hned o něco hezčí. Přejeme vám příjemné čtení u výběru našich novinek a zajímavých titulů z kategorie stolní kalendáře!

Kalendář Mezinárodní kuchařka

Někdo cestuje prstem po mapě a někdo vařečkou po pánvičce. Podnikněte cestu kolem světa z vaší kuchyně a dopřejte si tisíce chutí a vůní exotiky. Jediný jazyk, který u toho budete potřebovat, je ten mlsný. Zkuste si podle našich receptů připravit výlet třeba do Mexika, Řecka, Indie, Brazílie nebo do Thajska. Tacos, musaka, tikkamasala, moqueca… To jsou slovíčka, která se naučíte nejen vyslovit, ale také připravit své rodině či hostům.

Stolní kalendář Mezinárodní kuchařka

 

Plánovací kalendář Obrázky ze světa

Kolik je na nebi hvězd? A kolik je v Evropě měst? Kolik k těm městům vede cest, a vůbec - je toto snad nějaký vědomostní test?

Stolní kalendář Obrázky ze světa

 

Plánovací kalendář Města Evropy

Procestovat Evropu a nemuset si na to vzít ani jeden den dovolené? Splněno s naším plánovacím stolním kalendářem "Města Evropy!

Stolní kalendář Města Evropy

 

Další stolní kalendáře

Chcete v práci kolegu, který dodrží každý termín, perfektně plánuje, umí celý kalendář zpaměti, je tichý a spolehlivý společník, co udrží jakékoliv tajemství? A je navíc krásný jako obrázek? :-) Máte ho mít!

Další výběr stolních kalendářů zde

 


Zajímavé články o tisku kalendářů:

Znáte 6 pravidel pro tvorbu kalendáře?

Tisk kalendářů od A až po spokojeného klienta

Vytvoření kalendáře - obyčejná nebo adrenalinová záležitost?

Výroba kalendářů na zakázku

Kalendáře s nápadem

 

Kontaktujte nás již dnes a zeptejte se, co můžeme udělat pro vaše atraktivní firemní kalendáře:
+420 284 842 186, e-mailem: obchod@helma365.eu.