Rok se s rokem sešel a my vám představujeme novinky z kolekce kalendářů a diářů 2024. I letos je naše nabídka plná zajímavých titulů, které vám, pevně doufáme, udělají radost i dobrou službu. Protože co je hlavním posláním kalendářů? Přece být ozdobou i pomocníkem zároveň.

V kategorii velkých nástěnných kalendářů Exclusive Edition bychom vás chtěli seznámit se třemi novými tituly. Věříme, že si tyto vizuální skvosty získají vaši pozornost a probudí estetické emoce. V novinkách z kategorie nástěnných kalendářů vás čeká jeden tradiční titul, ale s překvapením. Pak úplně nový kalendář, ze kterého neodtrhnete oči, a pak zážitek, který potrvá celých dvanáct měsíců. Těšíte se? Už aby byl leden!

 

Exkluzivní kalendář Renaissance

Pro renesanční malířství je typická perspektiva, anatomická přesnost pohybu a výrazu, realistická barevnost. Ideálem krásy je člověk plný optimismu a života. Exkluzivní kalendář Renaissance obsahuje nejznámější díla renesančních umělců, jako byli Leonardo da Vinci, Sandro Botticelli, Albrecht Dürer, Michelangelo Buonarroti, Raffael Santi a Tizian. Otevřete si exkluzivní galerii renesančního umění u sebe doma a kdykoliv vás napadne, těšte se pohledem na klenoty neopakovatelného období.

Nástěnný kalendář Renaissance

 

Exkluzivní kalendář Verticalphoto

Prohlédněte si ji pořádně. Od hlavy až po paty. Vychutnávejte si každý centimetr dokonalé fotografie. Panoramatické snímky naší úchvatné planety vám tentokrát nabízíme v nevšedním formátu - na výšku. Formát kalendáře na výšku je ideální pro zavěšení v užším prostoru, ovšem s dostatkem prostoru před ním, abyste mohli poodstoupit a vnímat tu krásu v detailu i celku. Proleťte se v balonu nad tureckou Kappadokií, projeďte se po benátských vodních kanálech, pokochejte se klášterem Tygří hnízdo v Bhútánu, dopřejte si úchvatné pohledy na Yosemitský národní park, zadržte dech nad klikatící se cestou do průsmyku Stelvio v Jižním Tyrolsku. Světu svědčí výškový formát, uvidíte.

Nástěnný kalendář Verticalphoto

 

Exkluzivní kalendář Burlesque

Krásné kostýmy, ženskost a erotika. Peří, korzety a flitry. Ačkoliv k burlesce patří svlékání, nikdy není odhaleno vše. Umělkyně, které se tomuto delikátnímu žánru věnují, říkají, že burleska není pouze o nahotě. Že je to životní styl. Že nejde o to, co je vidět, ale o to, co zůstane skryto. Okořeňte si pohled na svět trochou burlesky! Je charismatická, originální, vzrušující. Má styl a velký smysl pro detail. A my jsme ji pro vás dostali do kalendáře.

Nástěnný kalendář Burlesque

 

Myslivecký kalendář

Myslivecký kalendář je naší stálicí, v novinkách jej letos uvádíme proto, že jsme jej nově otočili na šířkový formát, který je praktický. Akční fotografie díky němu vyniknou naplno, navíc více prostoru dostává barevné pozadí, které dodává fotografiím nádhernou atmosféru. Uvidíte souboj majestátních jelenů, boxující zajíce, sprintující lišku, odlétající březňačky, bažanta s hejnem vrabců i jezevce po koupeli.

Nástěnný Myslivecký kalendář

 

Kalendář Time for Tea

Čajový rituál je oázou klidu v uspěchaných dnech. Taky na něj zapomínáte? Pro všechny milovníky čaje jsme vytvořili originální a vizuálně přitažlivý nástěnný kalendář, který vám připomene, že je čas na čaj. Sedněte si s šálkem oblíbeného čaje do pohodlného křesla, přivoňte k harmonické souhře bylin, sledujte pomalu stoupající kouř ze šálku a vychutnejte si čistou chuť přírody i chvilku pro sebe. Váš soukromý designový čajový obřad bude doprovázet nová inspirace. Tento kalendář ozdobí každou kancelář nebo domov, bude i skvělým dárkem. Protože kdo by neměl rád čaj?

Nástěnný kalendář Time for Tea

 

Kalendář Art Naive - Henri Rousseau

Pravděpodobně nejvlivnější malíř naivního umění si zaslouží vlastní kalendář! Jeho tvorba je barvitá, optimistická, snad až bezstarostná. Henri Rousseau vás přivede do pohádkového světa džungle, za divokými zvířaty i mezi lidi, scény jsou pestrobarevné, perspektiva podléhá fantazii. Věděli jste, že jeho obrazy se nechali inspirovat i tvůrci animovaných filmů Madagaskar? A že si jeho tvorbu kupovali takoví velikáni jako Paul Gauguin, Pablo Picasso nebo Vasilij Kandinskij?

Nástěnný kalendář Art Naive - Henri Rousseau

 

Kalendář Girls

Hledáte lechtivý kalendář šikovných rozměrů, který by se vešel třeba do skříňky? Právě jste ho našli! Za málo peněz dostanete hodně muziky. Tyhle dámy s vámi rozehrají hru na potěšení z krásy. Navíc kdykoliv jim věnujete svoji pozornost. 

Nástěnný kalendář Girls

 


Zajímavé články o tisku kalendářů:

Znáte 6 pravidel pro tvorbu kalendáře?

Tisk kalendářů od A až po spokojeného klienta

Vytvoření kalendáře - obyčejná nebo adrenalinová záležitost?

Výroba kalendářů na zakázku

Kalendáře s nápadem