Jaký diář je pro vás ideální? Ten, který vás usměrní a zároveň se vám maximálně přizpůsobí.

Představujeme již svou 28. kolekci diářů, ze které vám redakce vybrala novinky a oblíbené tituly na rok 2023.  Přejeme vám příjemné čtení, protože kdo je inspirován, bývá kreativnější, efektivnější a optimističtější.

Diář Flexio

Proč plánujeme, organizujeme a zapisujeme? Abychom měli přehled a pořádek ve svém životě. Abychom nezapomínali důležité termíny a události. A také proto, že se lépe cítíme, když má naše činnost rámec, řád a účel. Rádi vidíme povinnosti ukončené, mise splněné, zadání odevzdané. Naše pracovní morálka to miluje! Elegantní diář Flexio, zpracovaný podle nejmodernějších principů, je příjemný do ruky i na psaní. Získá si vás matnou koženkou, měkkými ohebnými deskami i krásnými barvami. Potěší vás kulatou příčnou gumičkou přes hřbet, která je prostě šik.

Diář Flexio

 

Diář Vario

Odkud přichází inspirace? Podnět, nápad a vnuknutí? Ať už jsou vaše obsahy, myšlenky a zápisky na jakékoliv téma, dopřejte jim exkluzivní balení. Kolekce pro rok 2023 je opět obohacena o originální autorské diáře z díla módní návrhářky Blanky Matragi. Designové diáře přitahují pozornost a dokážou si ji udržet, podněcují tvořivé nadšení a návaly kreativity. Diáře Vario vynikají deskami upravenými speciální laminací s příjemným hedvábným efektem. Zamilujete si je na první dotek!

Diář Vario

>

 

Kontaktujte nás ohledně možností pro vaše reklamní diáře, budete příjemně překvapeni!
+420 284 842 186, e-mailem: obchod@helma365.eu.

 


Reklamní služby pro diáře 2023

Přizpůsobíme vám plánovací diáře z našeho katalogu tak, abyste získali estetický a praktický reklamní dárek.
 

Klikněte pro více informací ohledně individualizace diářů >

 

Atraktivní reklamní diáře - diáře vyrobené na zakázku

Inspirujte se překvapivými možnostmi individualizace pro vaše firemní diáře >