Chcete mít opravdu jedinečný a originální diář? Chcete, aby už na první pohled bylo jasné, kdo jste a co říkáte? Tak právě pro vás jsme připravili jedinečnou nabídku reklamních diářů, bloků a zápisníků, které lze individualizovat již na deskách – přes celou jejich plochu. Vaše fotografie, plnobarevný obrázek či reklama tak bude to první, co váš zákazník uvidí.

originální diáře za minimální náklady

Co na srdci, to na obálce

Nečekané možnosti umožňují nové materiály a technologie výroby diářů. Vše se točí kolem nejdůležitějšího prvku reklamního předmětu - obalu, tedy desek diáře, bloku či zápisníků. Trendem se stává lamino materiál, jenž lze v několika variantách struktury povrchu potisknout celoplošně.

 

Sdělení, které vidí zákazník opravdu každý den, se tak nemusí omezit pouze na logo a letopočet, ale nabízí nekonečné možnosti komunikace s těmi, na kterých vám záleží.

 

 

 

Zajímají i vás nové možnosti potisku celých desek vašich reklamních diářů za minimální náklady? Kontaktujte nás: +420 284 842 186, obchod@helma365.eu

 

Srovnání

Podívejte se s námi na 2 způsoby výroby firemního diáře, kdy firma požaduje reklamní předmět nejenom s logem, ale i s vlastním reklamním textem či obrázkem.

Celoplošný individuální potisk desek a následné zalaminování

originální diáře za minimální náklady

Zvolíme-li pro diáře lamino materiál, pak kromě loga můžeme individualizovat celé desky diáře.

Své reklamní texty či obrázky nemusíme skrývat do bloku diáře, ale budou vytištěny na deskách, následně zalaminovány.

Nejen logo, barva a letopočet, ale celé desky jsou vám k dispozici!


= cena od 173 Kč / kus
(při objednávce 300 kusů)

Ražba loga + vklad listu

 

 

Na zvolený diář je vyraženo logo firmy, reklamní text je upraven a vložen jako samostatná stránka, která bude přiložena k dalším listům dovnitř diáře.

Reklamní sdělení na obalu produktu je pouze ve formě loga.

 


= cena od 220 Kč / kus
(při objednávce 300 kusů)

Ukázky lamino diářů

 

Na deskách diáře, bloku nebo denního záznamníku už nemusíte promlouvat pouze prostřednictvím barev, loga a letopočtu. Zaberte si celou plochu desek. Nespokojujte se s málem, když můžete využít 100 % prostoru!

Zajímají i vás nové možnosti potisku celých desek vašich reklamních diářů za minimální náklady? Kontaktujte nás: +420 284 842 186, obchod@helma365.eu


Reklamní diáře v našich článcích:

Desky, které znamenají svět

Diáře a kalendáře s nápadem

Nedatované zápisníky 365 jsou ideálním reklamním dárkem s příběhem!