Komunikace. Kouzelné slovíčko, které otevírá cestu k srdci zákazníka.

 

Jak často sedíte s kolegy kolem kulatého stolu a lámete si hlavu nad tím, jak nejlépe a zároveň co nejlevněji komunikovat? Jak dostat to, co chcete říct tomu, kdo to má slyšet, jak formulovat své sdělení tak, aby bylo srozumitelné a kam jej umístit tak, aby působilo dlouhodobě a spolehlivě.

 

Hledejte předmět, který váš zákazník používá každý den. Který bere do rukou ne proto, že to potřebujete vy, ale proto, že to potřebuje on. Diář, blok nebo denní záznamník májí vlastnosti, kterými se může pyšnit jen málo reklamních předmětů. Těší se důvěře svého majitele, který mu svěřuje důležité informace. Těší se také jeho neustálé přítomnosti, leží celý den na jeho stole, po práci je spolu s telefonem a klíči sbalený sebou na cestu, doma s rodinou konzultovaný na téma plánování dovolené. A to vše po celý rok. Kdo vám dá, skoro zadarmo, příležitost promlouvat ke svému zákazníkovi – nenuceně a přirozeně – 365 dnů v roce?

 

My. Specialisti na produkty s kalendáriem. Specialisti na promítnutí vašeho reklamního sdělení do každodenní reality vašeho klienta. A teď, díky pokročilým technologiím, lze komunikovat celoplošně. Na deskách diáře, bloku nebo denního záznamníku už nemusíte promlouvat pouze prostřednictvím barev, loga a letopočtu. Zaberte si celou plochu desek. Nespokojujte se s málem, když můžete využít 100% prostoru. Obrázek, fotografie nebo reklama tak budou na očích a v rukách vašeho klienta působit tak, jak si přejete vy – protože „Co na srdci, to na obálce“.

 

Více informací o lamino diářích, srovnání se stadnardními reklamními diáři a ukázky naleznete zde